forumup.plLife stylePodróże › Busy do Holandii, w których doszło do porodu

Busy do Holandii, w których doszło do porodu

6 marca 2012, Tagi: , , ,

Polacy decydują się na wyjazd za granicę, ponieważ w Polsce nie są wstanie znaleźć odpowiedniego zatrudnienia oraz wynagrodzenia. Z tego powodu decydują się oni na znalezienie pracy w innym kraju. Często wyjeżdżają tylko na trochę, aby móc się wybić w Polsce po powrocie. Jednak część z nich zostaje w tym kraju na zawsze. Inna część osób czeka na poprawę sytuacji. Pan Kowalski wyjechał busami do Holandii, aby móc utrzymać rodzinę, która została w Polsce.

Busy do Holandii i kobieta w ciąży

Nawet busy do holandii mogą stać się miejscem porodu. Jednak w całej sytuacji najważniejsze było podejście wszystkich osób podróżujących, którzy pragneli pomóc przestraszonej kobiecie.

Nieoczekiwane wydarzenie

Żona Pana Kowalskiego postanowiła go odwiedzić, ponieważ zbliżały się święta i nie chciała, aby spędzał je sam. Dlatego zamówiła bilet na i wyruszyła w kilkunastogodzinną podróż. Była jednak w 8 miesiącu ciąży i nie wzięła pod uwagę tego, że jej poród może się zacząć miesiąc wcześniej. Kiedy odeszły jej wody kobieta wpadła w panikę. Znajdowała się w busie do Holandii, a przy niej nie było ani męża, ani lekarza. Na szczęście okazało się, że w busie znajdowała się , która zajęła się przestraszoną kobietą. Pasażerowie poinformowali o zajściu, a kierowca postanowił zatrzymać się na stacji benzynowej, obok której przejeżdżał.

Zaskoczony tatuś

O całym zdarzeniu został również poinformowany Pan Kowalski, który przyjechał po żonę do szpitala. Ta została do niego zabrana w trakcie porodu, ponieważ jeden z podróżnych zadzwonił po karetkę pogotowia, aby kobieta nie rodziła w tak stresujących warunkach. Zaskoczony tatuś cieszył się z pobytu żony, ale był zaskoczony całym zajściem. Nikt zresztą nie podejrzewał, że w busach do Holandii kobieta może zacząć rodzić dziecko.

Warto przeczytać