forumup.plLife style › Dlaczego warto dawać sobie upominki?

Dlaczego warto dawać sobie upominki?

26 października 2012, Tagi: , ,

– kojarzą się z urodzinami i świętami Bożego Narodzenia, kiedy wszystkie sklepy są pełne ludzi, którzy gorączkowo szukają czegoś pod choinkę dla bliskiej osoby. należy dawać od serca – to banał, jednak w tym stwierdzeniu jest dużo prawdy.

Prezenty, które nie są nudne

Ludzie, którzy się dobrze znają, z reguły wiedzą, co ukochana osoba pragnęły dostać, o czym marzy i czego potrzebuje. Często ofiarowują coś, co naprawdę jest przyjemną niespodzianką. Z czasem jednak w związku pojawia się rutyna – mężczyzna już dał partnerce bieliznę, ona już kupiła mu wystarczająco dużo krawatów. Nie wiedza co sobie wzajemnie kupić. Co wtedy zrobić? Rozwiązaniem są upominki zrobione ręcznie – takie prezenty zawsze się docenia. Warto również zadbać o to, by żona nie dostawała wyłącznie nowej patelni czy zestawu super noży do kuchni, a mąż kosiarki czy profesjonalnej wiertarki. Takie prezenty są praktyczne, jednak … czy są dowodem miłości? Niekiedy lepiej jest zaszaleć i zastanowić się co ukochana osoba naprawdę chce dostać. Po latach związku kupuje się automatycznie, zazwyczaj na ostatnią chwilę. Tymczasem to wymaga refleksji i czasu – również tego spędzonego w sklepach.

Proste gesty takie jak niespodziewane upominki są świetnym sposobem by pokazac komuś, że zależy nam na nim, Dzięki temu związek czy przyjaźń sa trwalsze.

upiminki

Upominki dawane bez okazji

Prezenty warto sobie dawać nie tylko z okazji świąt czy urodzin. Wówczas partner spodziewa się, że czeka na niego upominek. Prezent-niespodzianka może okazać się prawdziwą frajdą. Nie musi być drogi – czasem drobiazg podarowany z miłości jest dużo lepszy niż droga biżuteria czy sprzęt. To gest, który sygnalizuje drugiej osobie, że o niej myślimy i chcemy by była szczęśliwa. Nie tylko od święta.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać