forumup.plDomDecoratornia › Dodatki do wnętrz – lampiony i świeczniki

Dodatki do wnętrz – lampiony i świeczniki

21 stycznia 2015, Tagi: , ,

W czasie zimowych wieczorów warto robić wszystko, by otaczać się przytulną, ciepłą atmosferą. Dlatego warto zadbać o odpowiednie dodatki do wnętrz, które pozwolą nam stworzyć taki klimat. Szczególną rolę odgrywa tutaj oświetlenie. Aby nadać wnętrzom wyjątkowego charakteru, warto postawić na stylowe lampiony oraz .

źródło: lovingit.pl

źródło: lovingit.pl

Na takie elementy dekoracyjne może zdecydować się każdy. W sklepach z dodatkami mamy ogromny wybór. Bez problemu znajdziemy lampiony i świeczniki pasujące do każdego pomieszczenia, stylu oraz odpowiadające naszemu gustowi. Dostępne są lampiony w stylu klasycznym, eleganckim lub też prowansalskim. Wykonane są z różnych materiałów, mają odmienne kształty i wykończenie. Mogą to być świeczniki na małe tealighty oraz na duże, tradycyjne świeczki, zgrabne lampiony lub stylowe, szklane kompozycje.

źródło: homebook.pl

źródło: homebook.pl

Oprócz tego, jaki lampion czy świecznik wybierzemy, ważne jest również gdzie go umieścimy. Wszystko zależy od tego, jak duży przedmiot wybierzemy. Te mniejsze sprawdzą się na komodzie, stoliku czy stole. Te większe będą pięknie się prezentować na podłodze. Dla uzyskania ciekawszego efektu można ustawić obok siebie kilka świecznik, które stworzą wyjątkowy klimat we wnętrzu. Ważne by znajdowały się tam, gdzie często przebywamy, tam gdzie odpoczywamy, czytamy książki.

źródło: urzadzone.pl

źródło: urzadzone.pl

Oczywiście lampiony i świeczniki do dodatki, które umieszczamy nie tylko w domy. Będą również wyjątkową dekoracją tarasu czy balkonu, a gdy nadejdą cieplejsze wieczory, umilą nam czas spędzany na powietrzu.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać