forumup.plDzieciaki › Dziecko w niebezpieczeństwie

Dziecko w niebezpieczeństwie

22 kwietnia 2013, Tagi: , , , ,

zawsze powinni zadbać o to, aby ich czuło się w domu bezpiecznie. Okazuje się, że jedna zmiana w domu może przyczynić się do zmniejszenia bezpieczeństwa w domu. Tak stało się w przypadkowo w Gdańsku, gdzie jedna z rodzin postanowiła wymienić na nowe. Rodzina zdecydowała się na takie , które były bardzo eleganckie, ale do tego wykonane z małej ilości materiałów. Wskutek czego odległości między pionowymi poręczami były wystarczająco duże, aby mogło się przez nie przedostać . Rodzice jednak w czasie zakupu balustrad nie pomyśleli o tym, że tego typu zmiana może stać się niebezpieczna. Choć oczywiście nadal nie pozwalali dziecku bawić się samodzielnie na balkonie, ponieważ wiedzieli czym to może grozić.

balustrady gdańsk

Szukasz barierek na balkon? Skorzystaj z oferty firmy http://inoxstyl.pl/gdansk - tutaj znajdziesz ciekawe propozycje, które pomogą ci zrealizować wszystkie założenia projektowe.

Historia wypadku

Dziecku do tej pory nie pozwalano bawić się na balkonie. Kiedy pojawiły się nowe balustrady nie uległo to zmianie, ale pewnego dnia rodzice zapomnieli zamknąć balkon. Przez to dziecko wykorzystało szansę i skorzystało z okazji. Niestety w trakcie zabawy dziecko zbytnio się przechyliło i wypadło do domowego ogródka. Matka dziecka usłyszała tylko głuchy odgłos i wybiegła do ogródka. Na ziemi leżało dziecko, które krzyczało w niebogłosy. Szybko zawieziono je do szpitala. Okazało się, że przez balustradę spowodował wyłącznie złamanie ręki oraz drobne obicia. Wszystko jednak mogło się zupełnie inaczej potoczyć. Dlatego tak ważne staje się to, aby nawet w czasie zakupu balustrad myśleć o bezpieczeństwie każdego domownika. W ten sposób można spać spokojnie.

Powiązane artykuły