forumup.plDomDecoratornia › Klasyczne wnętrze domu – zrezygnuj z mebli prosto z Ikei

Klasyczne wnętrze domu – zrezygnuj z mebli prosto z Ikei

W ciągu ostatnich kilku lat, do naszego kraju napłynęła moda na dekorowanie wnętrz oraz domu rodem z zachodu. Popularne stały się minimalistyczne, nowoczesne urządzone w dużej mierze meblami z takich sieci meblowych jak Ikea. Odwiedzając nowopowstałe domy, duża część z nich jest właśnie tak urządzona. Jednakże coraz więcej osób buntuje się takiej modzie i decyduje się na , takie jakie były w modzie kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat temu.

Efekt?

Urządzając wnętrza meblami klasycznymi możemy mieć pewność, że będą one oryginalne i niepowtarzalne. Jest to całkowita opozycja do stylu minimalistycznego jaki szerzy Ikea. Wnętrza takie nie każdemu przypadają do gustu, jednak z całą pewnością nie można odmówić im smaku i wysublimowania. Doskonałym uzupełnieniem takich starodawnych, klasycznych mebli będą , tworzące zgraną harmonię. I tak, dla odważnych, którzy chcą urządzić w ten sposób swój gabinet lub salon, idealnym dopełnieniem będzie lub starodawny obraz.

Dla pań, które mają zabytkowe komódki czy toaletki idealny będzie czy też efektywna szkatułka. Pomysłów i rozwiązań jest bardzo wiele, dużo zależy jednak od naszej kreatywności i nie oszukujmy się – zasobności portfela. Takie meble oraz dodatki są bowiem zdecydowanie droższe aniżeli to co kupujemy w Ikei.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać