forumup.plDom › Kolory w łazience – jak wprowadzać?

Kolory w łazience – jak wprowadzać?

10 października 2014, Tagi: , ,

Bardzo często łazienki w naszych mieszkaniach urządzone są w bardzo prosty sposób, w jednolitej barwie i w praktyczny sposób. Jednak taka bardzo szybko może się znudzić. Aby nadać jej nowego wyrazu i wprowadzić do niej więcej energii, warto postawić na kolory – intensywne, wyraziste i ciekawe. A jak sprytnie i bez większego remontu można wprowadzić do łazienki kolory? Mamy co najmniej dwa sposoby.

źródło: e-lazienki.pl

źródło: e-lazienki.pl

Po pierwsze, możemy zdecydować się na kolorowe tekstylia i inne dodatki. W łazience będą to takie elementy jak zasłona prysznicowa, dywaniki czy ręczniki. Kolorowe mogą być również różne drobiazgi – dozownik na mydło, pojemnik na szczoteczki, kubek czy koszyki i pojemniki na różne kosmetyki.

źródło: modny-dom.pl

źródło: modny-.pl

Ważne, by wybrać konkretny kolor lub też ewentualnie wzór dla wszystkich takich elementów. A to jaki kolor wybierzemy zależy tak naprawdę od naszych upodobań. Możemy postawić na delikatne i wyciszające kolory lub te bardziej intensywne.

źródło: e-lazienki.pl

źródło: e-lazienki.pl

Po drugie, mamy również do wyboru kolorowe sprzęty. Coraz popularniejsze są kolorowe umywalki, bidety czy nawet wanny. Często zdobione są one również różnymi motywami. Poza tym takie sprzęty łazienkowe mogą mieć też ciekawe kształty. Oczywiście wybierając takie elementy musimy pamiętać o ogólnym klimacie panującym w łazience. Inne elementy wyposażenia będą pasowały do łazienki nowoczesnej, a inne do tradycyjnej. Kiedy będziemy podejmować przemyślane decyzje, z pewnością uda się nam stworzyć łazienkę bardzo ciekawą i przytulną.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać