forumup.plLife style › Marzenia z dzieciństwa

Marzenia z dzieciństwa

Zazwyczaj, kiedy jesteśmy jeszcze mali i za wiele nie wiemy na temat realiów panujących na tym świecie, snujemy różne wizje oraz teorie na temat naszej przyszłości. Widzimy siebie w wielu zawodach. Dziewczynki chcą być słynnymi piosenkarkami albo aktorkami, chłopcy natomiast wolą zostać strażakiem lub sportowcem. Mamy wiele planów. Pojawiają się pierwsze miłości, które myślimy, że będą trwać już wiecznie i obmyślamy ceremonię ślubu. Tutaj też nie widzimy, jako dzieci większych przeszkód i uważamy, że jest to dość łatwe w realizacji. Natomiast wraz z wiekiem zaczynamy dostrzegać coraz więcej trudności w naszym życiu. Zauważamy, że nie wszystko jest takie proste i łatwe jak nam to się wydawało w dzieciństwie. Wiek ma swoje prawa. Te prawa to normy, które nas w pewnym stopniu określają oraz nadają taki a nie inny bieg naszemu życiu.

Makijaż ślubny

makijaz

Czy zakład fotograficzny w opolu spełni nasze marzenia z dzieciństwa i wykona świetne zdjęcia ślubne? Jak najbardziej tak. Są specjalistami w tej dziedzinie od lat.

http://www.imagensa.com

Trzeba zacząć zarabiać. Jedni otworzą inni pójdą w stronę budowlanki a jeszcze ktoś inny otworzy salon kosmetyczny. Życie weryfikuje nasze plany i . Nie zawsze pokrywają się one z tym o czym śniliśmy, gdy byliśmy jeszcze dziećmi. Teraz role się powoli odwracają. To my planujemy ślub, dzieci. Będziemy mieć następców, czyli nasze pociechy, które teraz będą za nas marzyć o piosenkarce czy strażaku. Czas nieustannie przemija. Najważniejsze żebyśmy byli szczęśliwi. Czy będziemy prowadzili zakład fotograficzny w Opolu, czy będziemy wykonywać makijaż ślubny w swym salonie, nieważne. Liczy się to byśmy nie byli samotni, a toczyli razem trudy życia i nie zapominali o swych marzeniach z dzieciństwa. 

Powiązane artykuły

Warto przeczytać