forumup.plLife stylePodróże › Polski Bus – czy warto?

Polski Bus – czy warto?

11 lipca 2014, Tagi: , ,

Coraz popularniejsze stają się Polskie Busy i coraz częściej spotykamy je na ulicach różnych miast. Zapewniają one połączenie między różnymi, większymi miastami w Polsce, ale również niektórymi miastami zagranicznymi. Wiele osób zastanawia się zatem, czy warto skorzystać z usług tego przewoźnika. A odpowiedzieć jest prosta – warto!

źródło: podrozniczo.pl

źródło: podrozniczo.pl

Dlaczego? Podróżowanie Polskim Busem ma wiele zalet. Pierwszą i tą najważniejszą są niskie koszty. Bilety są naprawdę tanie, a czasami można trafić na wyjątkowe promocje. Jeżeli rezerwujemy bilet odpowiednio wcześnie, a do tego w niezbyt popularnym terminie, możemy za niego zapłacić nawet złotówkę! Czasami udaje się przejechać przez pół Polski za 10 czy 15 złotych. Kiedy planujemy taką podróż, warto najpierw sprawdzić bilety dostępne u tego przewoźnika. Poza tym rezerwowanie biletów jest bardzo proste i wygodne. Wystarczy skorzystać z przygotowanej strony internetowej. Bez problemu znajdziemy tak dostępne trasy, sprawdzimy koszty i ilość wolnych miejsc.

źródło: podrozniczo.pl

źródło: podrozniczo.pl

Kiedy wybierzemy bilet, dokonujemy opłaty przelewem i otrzymujemy swój e-bilet. Nie ma potrzeby, by go drukować ani nie trzeba potwierdzać rezerwacji. Wystarczy spisać numer i później pokazać go kierowcy autobusu.

Warto też wspomnieć o bardzo dobrych warunkach. Busy te są niezwykle nowoczesne i wygodne. Posiadają rozkładane fotele, klimatyzację – tak ważną w czasie letnich podróży, wi-fi oraz gniazdka z prądem. W czasie podróży nie będziemy się zatem nudzić. Warto docenić ten luksus i chętnie korzystać z oferty, którą zapewnia Polski .

Powiązane artykuły

Warto przeczytać