forumup.plDom › Pomysł na kuchnię w błękicie

Pomysł na kuchnię w błękicie

8 października 2014, Tagi: , ,

to wnętrze, z którego korzystamy na co dzień i w związku z tym spędzamy w nim wiele czasu. Kiedy ją urządzamy ważne jest zatem, by była nie tylko wygodna i funkcjonalna, ale również ciekawa. Chcemy stworzyć wnętrze przytulne, ciepłe oraz wyjątkowe. Z pewnością bardzo ciekawie będzie się prezentować choćby , w której dominującym kolorem będzie niebieski.

źródło: www.swiatzet.pl

źródło: www.swiatzet.pl

Odcienie niebieskie idealnie będą sprawdzać w nowoczesnej i minimalistycznej aranżacji. W takiej kuchni warto postawić na proste meble, których fronty będą połączeniem intensywnego koloru kobaltowego, odcieni niebieskiego i błękitu. Współgrają one ze stalowymi i białymi elementami. Lakierowana powierzchnia jeszcze bardziej podkreśla nowoczesność kuchni i dodaje kolorom głębi. Ciekawym odcięciem dla jasnych mebli są ciemne płytki znajdujące się między dolnymi i górnymi szafkami. W niebieskawej kolorystyce utrzymane są również dodatki i wyposażenie wyglądające zza szafek.

źródło: www.housetohome.com

źródło: www.housetohome.com

W błękicie można też urządzić rustykalną i bardzo ciepłą kuchnię. W kuchni takiej jasnobłękitne mogą być wszystkie szafki, a urozmaiceniem dla będą drewniane dodatki i jasne ściany. Charakter kuchni podkreśla wykończenie mebli, które są ciekawie zdobione raz dodatki z porcelany czy szkła.

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

źródło: wnetrza-ze-smakiem.pl

Kuchnia może być też cała niebieska, i to bardzo intensywnie niebieska. Podłoga, ściany, kafelki meble oraz dodatki – wszystkie te elementy sprawiają, że kuchnia staje się bardzo wyrazista. Jednocześnie wszystkie te elementy do siebie pasują i wcale nie przytłaczają kuchni. To rozwiązanie idealne dla osób ceniących sobie oryginalność.

 

Powiązane artykuły

Warto przeczytać