forumup.plDom › Przytulna sypialnia glamour

Przytulna sypialnia glamour

29 stycznia 2015, Tagi: , ,

Styl galmour kojarzy się się nam przede wszystkim z wnętrzami bardzo eleganckimi i pełnymi przepychu. Takie są pięknie zdobione i bardzo eleganckie. Styl ten jednak można ocieplić i sprawić, że stanie się bardziej swojski. I w takiej wersji idealnie nadawać się będzie do sypialni, w której z przyjemnością można wypoczywać. Ale jak taką sypialnię urządzić?

źródło: urzadzamy.pl

źródło: urzadzamy.pl

Bardzo ważnym elementem aranżacji będzie wykończenie. Na ścianach można postawić na efektowną tapetę w ciekawy wzór nawiązujący do tkanin Toile de Jouy – tkanin francuskich z ciekawymi nadrukami, które prezentują scenki rodzajowe lub motywy roślinne. Ściany, które nie zostaną pokryte tapetą można pomalować na jasny odcień szarości, co sprawi, że wnętrze będzie stonowane i spokojne.Na podłodze idealnie będą prezentować się jasne panele. Takie wykończenie daje podstawę do ciekawego wyposażenia sypialni – pasują tu elementy eleganckie, jak i bardziej subtelne.

źródło: urzadzamy.pl

źródło: urzadzamy.pl

Przytulny charakter sypialni podkreślą z pewnością elementy w stylu retro. Należą do nich między innymi kute łóżko, stolik oraz stylizowany zegar. Ciepły klimat stworzą dodatki – wełniany pled i ozdobne poduszki.

źródło: deccoria.pl

źródło: deccoria.pl

Styl glamour włączyć można do aranżacji również za pomocą dodatków i dekoracji. Bardzo efektownie prezentować się będą srebrne, eleganckie lampki nocne, gustowne lustra w ozdobnych ramach, ozdobny żyrandol z kryształkami. Taka będzie spełniała liczne i różne wymagania – będzie wygodna, przytulna, bardzo gustowna i ciekawa.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać