forumup.plZe świata › Tajemnicze zdjęcie ślubne

Tajemnicze zdjęcie ślubne

12 października 2012, Tagi: , , , ,

W rodzinie zawsze zdarzają się pewnego rodzaju tajemnice. Najczęściej nie wychodzą poza obręb danej grupy społecznej, którą z pewnością jest również rodzina. Problem jednak polega na tym, że czasem ukrywa się pewne rzeczy również przed członkami takiej grupy. W tej historii to babcia nie chciała powiedzieć prawdy i ukrywała rodzinną tajemnicę przed własną córką.

zdjęcia-ślubne-opole

Niektóre zdjęcia ślubne opole mogą wprowadzić w zakłopotanie. Zwłaszcza, gdy nie potrafimy na nich wszystkich rozpoznać.

Mała dziewczynka

W czasie domowego obiadu, na którym cała rodzina prowadziła rozmowy na różne tematy, mała dziewczynka o imieniu Maja nie strasznie się nudziła. Ponieważ spotkanie odbywało się w domu babci, Maja poszła do jej pokoju, ponieważ zawsze znajdowała tam prawdziwe skarby. Stare suknie, biżuterię oraz pięknie pachnące . Jednego dnia w czasie poszukiwań dziewczynka znalazła , na którym znajdowała się w białej suknie oraz mężczyzna w garniturze. Dziewczynka postanowiła zanieść Opole do swojej mamy. zdziwiła się, ponieważ na fotografii znajdowała się jej matka, babcia Mai, oraz mężczyzna, którego w ogóle nie rozpoznawała.

Wyjawienie tajemnicy

Po długim naciskaniu rodziny babcia przyznała się, że na zdjęciu ślubnym Opole znajduje się jej pierwszy mąż, który zginął w czasie II wojny światowej. Po jego śmierci kobieta nie mogła sobie poradzić z noworodkiem oraz utrzymaniem się. Z pomocą przyszedł Pan Marian, który zakochał się w kobiecie już wcześniej. Z czasem młoda matka zakochała się również w Panie Marianie, nie chciała jednak, aby jej dziecko miało inną rodzinę niż wszyscy. Właśnie z tego powodu okłamywała swoją córkę, że Pan Marian jest jej ojcem.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać