forumup.plLife style › Torebki damskie – skarbce rzeczy nieprzydatnych

Torebki damskie – skarbce rzeczy nieprzydatnych

Narzeczeni idą parkiem, strudzona kobieta prosi mężczyznę o potrzymanie ciężkiej która nosi już 6 godzinę. Wspaniałomyślny mężczyzna bierze torbę… i wnet słychać jego krzyk
„Kobieto!!! co Ty tam nosisz, cegły? To waży ze 100 kilo!”
”Nie, tylko same potrzebne rzeczy, jak za ciężkie to oddaj…” – odpowiada kobieta,
Czy to aby na pewno prawda? Przeanalizujmy wnętrze torby standardowej kobiety.

Artykuły kosmetyczne

W większości przypadków damskie posiadają w sobie dodatkową torebkę zwaną przez kobiety – kosmetyczką , bądź też niezbędnikiem każdej kobiety. Wewnątrz w torebce znajdują się niezliczone nieprzydatne rzeczy zaczynając od pudru, pędzla, cienia, pędzla do cieni, 2 pomadek, perfumy razy dwa, mnóstwo podpasek oraz chusteczek matujących po te jeszcze mniej niezbędne w zwykłym dniu szczoteczki, pasty do zębów, pilnika,pęsety, kremu do ciała, oraz kremu do rąk. Z bardziej przydatnych można znaleźć czasem po przejrzeniu głębokich czeluści torby, tabletkę od bólu głowy.

Torebki damskie są skłądnicą bardzo dziwnych rzeczy, a ich masa końcowa jest bardzo wysoka. Dlatego też torby sklep musi oferować wiele torebek, które będą mieściły wyjątkowo wiele przedmiotów.

Artykuły do użytku niecodziennego

torby damskie, torby sklep, torebka, sklep

Jako skarbnica rzeczy nie przydatnych, zawierają mnóstwo rzeczy , które prawie nigdy się nie przydają, i są znajdowane w momencie gdy szukamy np. portfela lub długopisu. Można tam znaleźć stare nieprzydatne kartki, niepiszące długopisy, spinacze biurowe, połamany parasol, które zajmuj 30% torby. Dodatkowo rzeczy przydatne: woda do picia, guma do żucia, parasol dobry!, portfel, taśma klejąca, kalendarz, notatnik, nożyczki, długopisy – kilka, i zwykle coś do jedzenia.
Z powyższych bilansów torebkowych wyraźnie można wyliczyć iż 90% torebki damskiej zajmują rzeczy nie potrzebne. Dodatkowo można dodać iż po zważeniu owego ustrojstwo waży około ono około 10 kg. Jeśli kobieta jest studentem dodajemy 10 kg na książki i zeszyty, ewentualnie +3 kg , jeśli zamiast książki jest laptop. Warto nadmienić też, iż czasem istnieje konieczność noszenia dwóch toreb, wtedy wszystko mnożymy razy 2,5.

Dlatego nietrudno zrozumiec potrzebę kobiet,aaby posiadać jak najwięc ej toreb – sklep jest miejscem, gdzie kobieta często będzie szukała nowych łupów. to miejsce, gdzie kazda pani może odnaleźć nową torebkę dla siebie, w której pomieści wszystkie swoje skarby.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać