forumup.plZe świata › Torebki fascynują mężczyzn?

Torebki fascynują mężczyzn?

22 czerwca 2012, Tagi: , , , , ,

Świat torebek to najczęściej świat kobiet. Okazuje się jednak, że są pewne wyjątki, ponieważ również interesują się damskimi torebkami. Może nie tym jak one wyglądają, to przecież kwestia gustu, ale tym co się w nich znajduje. W damskich torebkach skrywają prawdziwe tajemnice i czasem zaskakujące dla samych właścicielek torebek. Choć trzeba przyznać, że niektóre zawartości udało się panom poznać.

torebki

Niewątpliwie torebki są tajemnicą nie tylko dla mężczyzn, ale również dla samych kobiet. Warto jednak się przekonać, co mężczyźni przechowują w swoim podręczynym bagażu.

Tajemnicze wnętrze

Panie chowają do swoich torebek przeróżne przedmioty. I to najczęściej takie, które nie są im w niczym potrzebne, choć one oczywiście uważają inaczej, twierdząc, że coś może się przydać w przyszłości. Właśnie takim sposobem w jednej z torebek znajdował się młotek o długości prawie 30 centymetrów. zapomniała, że go nosi i przez dłuższy okres bardzo narzekała, że boli ją ramię. Nic dziwnego. Z kolei inna pani pochwaliła się wszystkim pasażerom tramwaju tym, jaką bieliznę nosi. W czasie kontroli biletu razem z biletem miesięcznym wyjęła również swoje różowe majtki. Inna pobiła z kolei mężczyznę, który chciał jej ukraść torebkę. Pech sprawił, że w środku znajdowały się kamienie, które miały zostać wykorzystane w domowym ogródku, a w czasie ataku wykorzystała swoją torebkę do zadania ciosów złodziejowi.

Męskie

Panowie są bardzo ciekawi tego, co kobiety wkładają do swoich torebek. Prawda jest przecież taka, że panowie od dłuższego czasu również mogą korzystać z toreb. Co prawda posiadających zupełnie inny fason i krój, bardziej męski, ale mogą i noszą. Dlatego tym razem również kobiety powinny przeprowadzić dochodzenie na temat zawartości męskich toreb.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać