forumup.plDomInstalacje techniczne › Wirtualne spełnienie marzenia

Wirtualne spełnienie marzenia

dla fanów motoryzacji są wręcz nieodłącznym elementem życia. Jedni jeżdżą do różnych państw, by na żywo oglądać zmagania kierowców, drudzy pozostają w domach i śledzą je na odbiornikach telewizyjnych. Marzeniem większości z nich jest jazda samochodem wyścigowym. Czy to kiedykolwiek może się spełnić? Jeśli chodzi o świat wirtualny to, tak. Wystarczy znaleźć lokal wyposażony w , czyli . Urządzenie to zostało stworzone na bazie kabiny ówki. Posiada wszystkie elementy niezbędne do prowadzenia pojazdu. Zaś trasa i część pojazdu ukazuje się na kilku monitorach. Po włączeniu gry, mamy możliwość ustawienia rodzaju auta, trasy, warunków atmosferycznych i innych opcji. W następnej kolejności wyświetli się nam trening. Jest on ważny, zwłaszcza dla osób korzystających po raz pierwszy z ów. Pozwala na zapoznanie się ze sterowaniem wirtualnego samochodu.

motorsport-simulator

Jazda samochodem rajdowym dotyczy nielicznych. Reszcie pozostaje motorsport simulator, zastępujący po części prawdziwy samochód wyścigowy.

Najważniejsza część

Ostatnim etapem motorsport simulator jest wyścig. Ważne jest to, by jeździć szybko, ale i ostrożnie. Zderzenie z innym pojazdem może się dla nas źle skończyć. Uszkodzeniami nie pozwalającymi na dalsze kontynuowanie jazdy. Wszyscy grający na symulatorach zdają sobie sprawę z tego, że tylko pierwszy na mecie wygrywa. Jeżdżą zatem tak, by bez wyprzedzić pozostałych, ukończyć wyścig i stanąć na najwyższym miejscu podium. Gra na symulatorze pociąga nie tylko mężczyzna, ale także i kobiety. Zobaczymy tak zarówno młodych, dorosłych, jak i osoby w podeszłym wieku.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać