forumup.plLife style › Wszechobecna reklama i ulotki

Wszechobecna reklama i ulotki

O reklamie mówi się dużo a jeszcze więcej jest jej wokół. Ze wszystkich stron odczuwamy wpływ reklamy na nasze życie. Sposobów perswazji jest wiele, robią wszystko by dotrzeć do potencjalnych klientów, na różne sposoby trafiają do nas , plakaty czy spoty reklamowe. Coraz częściej odczuwamy pewien przesyt, mamy dość nakłaniania i przekonywania, że coś jest super, wyjątkowe i specjalnie dla nas.

Z ulotkami próbujemy sobie radzić, najczęściej po prostu ich nie bierzemy, jednak problem stanowią telemarketerzy wydzwaniający do nas po kilka razy na dzień. Jak sobie z tym poradzić, próbujemy przeróżnych sposobów, niestety rzadko odnoszą zamierzony cel, doprowadzeni do skrajności, przy piątym telefonie w tej samej sprawie bywamy niemili a nawet wulgarni. Co z tego, że z drugiej strony siedzi osoba tylko wykonująca swoją pracę, coraz częściej przestajemy zwracać na to uwagę.

Chociaż na każdym rogu ktoś wciska nam ulotki łódź, to jednak w jakiś sposób potrafimy sobie już z tym poradzić, ba nawet staramy się zrozumieć tych, którzy nam je wciskają.

Co gorsze ulotki czy spoty reklamowe podczas ulubionego filmu

Ulotki nie są dla nas tak bardzo inwazyjne czy męczące, zawsze można je wyrzucić ale inne sposoby reklamy coraz częściej wyprowadzają nas z równowagi. Pomijając już telemarketerów, zostają . Komu z nas nie przeszkadza przerywanie co kilka minut ulubionego filmu. Stacje komercyjne w tym względzie biją wszelkie rekordy, potrafią film wydłużyć o trzydzieści a nawet więcej minut. Siadając przed telewizorem musimy uzbroić się nie tylko w popcorn i herbatę ale i w ogromną ilość cierpliwości.  

Powiązane artykuły

Warto przeczytać