forumup.plDom › Wymienić stare balustrady

Wymienić stare balustrady

14 listopada 2012, Tagi: , , , ,

dla wielu osób powinien być miejscem przede wszystkim bezpiecznym. Choć trzeba przyznać, że na drugim miejscu pojawia się komfort i estetyka otoczenia. Jedna z poznańskich rodzin postanowiła wymienić swoje stare na nowe. Nie wzięła jednak pod uwagę tego, że nowe mogą stać się niebezpiecznie dla ich 4 letniego dziecka. Jego rodzice zdecydowali się wybrać , które mają dość spore przerwy między pionowymi szczeblami. Nikt nie pomyślał, że ich odległość może okazać się zbyt duża dla małego dziecka.

balustrady poznań

Decydując się na balustrady poznań, Łódź czy Warszawa warto zwrócić uwagę na to, czy będą one bezpieczne dla dziecka, które przebywa w domu. W ten sposób wystrzegamy się wszelkich wypadków.

Dotychczasowy balkon był mocno zasłonięty dla małego dziecka, które nic nie widziało. Horyzont był dla niego niewidoczny. Wraz z pojawieniem się balustrady, która nic nie zasłaniała, zaczęło bardziej interesować się tym co znajduje się na balkonie. Lato jest porą roku, kiedy upał staje się nieznośny, Uchylone drzwi balkonowe nie stają się dla dziecka problemem. 4-ero latek zdecydował się wyjść na balkon, zainteresowany tym co znajduje się na zewnątrz. nie zdawało sobie sprawy z tego, że zbytnia nieuwaga może zagrozić jego bezpieczeństwu.

Przechylenie

Duże przerwy między szczeblami balustrady mogą stać się bardzo niebezpieczne dla małego dziecka. 4-ero letnie dziecko zbytnio przechyliło się zbytnio i wypadło przez balustradę z wysokości pierwszego piętra. Na szczęście obyło się bez poważnych obrażeń. Maluch złamał sobie jedynie rękę. Mimo to każdy rodzic powinien zdawać sobie sprawę z tego, że nieodpowiednia balustrada może stać się zagrożeniem dla dziecka.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać