forumup.plLife stylePodróże › Zaskakujące oblicza niemieckiej duszy!

Zaskakujące oblicza niemieckiej duszy!

Transport osobowy Niemcy przynosi z roku na rok coraz większe dochody, głównie ze względu na popularność takiego kierunku wśród europejskich turystów. Coraz więcej osób co roku odwiedza niemieckie landy, by tam zobaczyć wiekowe zabytki, napić się doskonałego niemieckiego piwa, czy zjeść kultowe na tym obszarze golonki. Okazuje się jednak, że mimo takich prostych i dość banalnych powodów rosnącej turystyki w Niemczech, są jeszcze powody bardziej ukryte. Turystyka nie zawsze bowiem musi być banalna, a najlepszy turysta stara się znaleźć w danym kraju rzeczy wykraczające poza nudne katalogi turystyczne. Transport osobowy Niemcy jest dzisiaj coraz częściej wybierany przez osoby, które wiedzą coś o tym kraju i starają się poznać jego mniej banalną i rubaszną twarz.

Turystyka w Niemczech to nie tylko piwo i napuszone gotyckie katedry

zapach, perfumy, piękno, uroda, niemcy

W dzisiejszych czasach transport osobowy niemcy staje się coraz bardziej popularny. Ten kraj bowiem ma jednak bardziej zaskakującą twarz niż banalne kiełbaski.

wybierają Niemcy jako kierunek swoich wojaży nie jedynie przez ich najbardziej popularne zalety, ale przez mniej banalne plusy tego kraju, a wręcz przez jego ukrytą twarz. Twarda niemiecka dusza ma bowiem również swoją bardziej kobiecą i delikatną stronę. Niemcy są bowiem znani jako pierwsi na świecie, którzy wynaleźli wodę kolońską! Ten bogów narodził się na terenach dzisiejszej Kolonii, gdzie po raz pierwszy połączono różnego rodzaju eteryczne z alkoholem.
To właśnie z terenów Kolonii woda kolońska (nazwa wiele tłumaczy!) podbiła praktycznie całą Europę! Dzięki temu wynalazkowi, połączeniu – alkoholu, z pięknym zapachem, mogła np. we Francji rozwinąć się sztuka perfumeryjna na niespotykaną skalę, a potem praktycznie zawojowały cały świat!

Powiązane artykuły

Warto przeczytać