forumup.plZe świata › Zdjęcia ślubne podarte przez żonę

Zdjęcia ślubne podarte przez żonę

W Polsce coraz większa liczba małżeństw decyduje się na rozwód. Specjaliści zastanawiają się nad przyczyną takiego stanu rzeczy. Okazuje się, że człowiek bardzo często zbyt pochopnie podchodzi do zawierania związku małżeńskiego, a później bardzo tego żałuje. Nie raz wszystko kończy się rozwodem oraz zniszczeniem wszystkiego, co może przypominać o związku, na przykład zdjęć ślubnych.

zdjęcia ślubne warszawa

Złość żony najczęściej przeraża mężów, ale niszczenie zdjęć ślubnych nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zgodzi się z tym wielu fotografów ślubnych. W końcu jes to pamiątka na całe życie, która upamiętnia wspaniałe chwile.

Dlaczego się rozwodzimy?

Jak się okazuje zawarcie związku małżeńskiego jest dość proste. Tak samo jest z rozwodem. Polacy zdają sobie z tego sprawę, wiedzą, że małżeństwo to wyłącznie papierek, który zawsze można podrzeć, tak samo jak pamiątkowe . Drugą sprawą są małżeństwa zawierane z przymusu. Bardzo często ludzie decydują się na ślub, ponieważ w drodze jest dziecko i co ludzie powiedzą, jeśli nie będą tworzyć rodziny. Ten przymus jednak bardzo często doprowadza do tego, że małżeństwo się rozpada, ponieważ zarówno partner jak i nie czują się w tym związku komfortowo. Kolejna sprawa polega na tym, że Polakom nie chce się walczyć o swoje związku. Wolą je zakończyć niż pracować nad nimi.

Jak w filmach

Bardzo często w filmach pojawiają się sceny, w których kobieta przedziera zdjęcia ślubne na pół, aby pokazać, że to już koniec tego związku. Sceny te weszły w prawdziwe życie, ponieważ bardzo często w ten sposób pragną odreagować i oczyścić się. Wydawać by się mogło, że zdjęcia ślubne pozostaną pamiątką tych pozytywnych chwil, jednak również pragną się pozbyć.
 

Powiązane artykuły

Warto przeczytać