forumup.plDom › Źle zamontowane balustrady

Źle zamontowane balustrady

2 lipca 2012, Tagi: , , ,

Pan Krzysztof odziedziczył po rodzicach , który postanowił wyremontować. Sam dokonał remontu wewnątrz domu, ale postanowił przekazać komuś innemu obowiązek wykończenia werandy oraz . , który remontował odziedziczył od rodziców, którzy do tej pory nic z nim nie robili. Dlatego remont był rzeczą obowiązkową. Problem polega jednak na tym, że źle założona balustrada spowodowała pana Krzysztofa.

balustrady poznań

Jak się okazuje balustrady poznań mogą stać się przyczyną wypadku, jeśli źle się je zamontuje. Dlatego warto zatrudniać do takich zadań specjalistów, którzy się tym zajmą profesjonalnie.

Założenie balustrady

Do domu pana Krzysztofa prowadzą schody, które mają wysokość ponad dwóch metrów. Prowadzą one do werandy, którą następnie można przejść do domu. Wymianą desek podłogowych na werandzie zajął się sam pan Krzysztof, jednak jeśli chodzi o wymianę balustrad to wolał to zadanie przekazać komuś innemu. Firma u której zakupił balustrady zaoferowała ich założenie. Dwa dni po ich zakupieniu specjaliści zajęli się zakładaniem balustrady. Po zakończeniu pracy pan Krzysztof oparł się na jedną część założonej balustrady. Pech sprawił, że to właśnie ta część została źle zamontowana. Konsekwencją oparcia stał się wypadek. Pan Krzysztof spadł z werandy, ponieważ balustrada przechyliła się pod siłą nacisku właściciela domu.

Młody chłopak

Pan Krzysztof nie zgłaszał wypadku do sądu, choć złamał sobie rękę. Okazało się, że felerną część balustrady założył młody chłopak, który dopiero uczył się swojego fachu. Nasz bohater nie chciał przysparzać mu kłopotów. Widział, że denerwuje się całym zajściem. Swój błąd poprawił, a teraz felerna część jest bardzo dobrze zamontowana.
 

Powiązane artykuły

Warto przeczytać