forumup.plMotoryzacja › Zmiana zasad zdawania teorii na prawo jazdy od 2013 roku

Zmiana zasad zdawania teorii na prawo jazdy od 2013 roku

Dziesiątki tysięcy wypadków do jakich dochodzi rocznie na polskich drogach sprawiły, że od 2013 będą obowiązywały nowe zasady zdawania egzaminu teoretycznego w ośrodku egzaminacyjnym. Na kilka miesięcy przed nim, media zaczęły rozpisywać się na temat jego wyglądu. Znajdziemy zawierające informacje na temat tego, że uczestnicy będą mieli kilkanaście sekund na udzielenie . Brak możliwości powrotu do wcześniejszego pytania. Zaś pula pytań zostanie zwiększona do trzech tysięcy. Osoby przerażone tymi wiadomościami rozpoczęły masowe zapisy na .

szkoła-jazdy-bydgoszcz

Nie tylko szkoła jazdy bydgoszcz oferuje specjalny kurs pomagający w zdobyciu prawa jazdy. W większości miejscowości na terenie całego kraju znajdziemy ośrodki szkoleniowe.

Każdy chce zdać na w 2012 roku

potwierdza zaistniałą sytuację. Od podania informacji na temat nowych egzaminów, zwiększyła się ilość ów. W niektórych ośrodkach szkoleniowych nawet dwukrotnie. Chcąc za tym nadążyć, instruktorzy jeżdżą z uczestnikami więcej godzin każdego dnia. Dla właścicieli auto szkół jest to czas na dodatkowy zyski i wyjście z kłopotów finansowych. Do końca tego roku będzie widoczne zwiększone zainteresowanie takimi szkoleniami. Wiele osób szczerze mówi, że boi się nowych reguł teorii. na razie przygotowuje uczestników według starych zasad. Z czasem zbliżania się stycznia 2013 rozpoczną zmianę w części teoretycznej. Tak, by pomóc kursantom w odpowiednim przygotowaniu się do zdania egzaminu na prawo jazdy. Cała sytuacja związana z teorią zacznie się wyjaśniać pod koniec tego roku. Nie ma więc powodu do paniki i stresowania się, że od następnego roku będziemy musieli zdawać prawo jazdy na nowych zasadach.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać