forumup.plZe świata › Zombie bierze ślub

Zombie bierze ślub

to jeden z najważniejszych w życiu człowieka momentów. Nie można się więc dziwić, że wiele osób stara się posiadać takie pamiątki, które pozwolą mu wspominać te wyjątkowe dni przez całe swoje życie. Właśnie z tego powodu wiele młodych par decyduje się na fotografię ślubną, która jest właśnie dla wielu osób bardzo ważna.

fotografia ślubna opole

Młode pary decydują sie na zdjęcia ślubne, ponieważ to dla nich szansa na zyskanie pamiątki. Choć opisana fotografia ślubna opole była bardzo oryginalną fotografią młodej pary.

fot.http://www.weddingsupports.com

Z tego właśnie powodu młode pary starają się posiadać przepiękną i oryginalną fotografię ślubną. Czasem jednak oryginalność znacznie przeważa nad tym estetyką. Jedna z opolskich młodych par postanowiła odejść od schematu i wykonać „brzydką” fotografie ślubną, przebierając się za zombie. Wiele osób zszokował ten wybór.

Zombie według innych

Osoby, które oglądały poczynania pary młodej przebranej za zombi bardzo się dziwili. Oczywiście wśród tłumu byli tacy, którym podobał się pomysł na taką fotografię ślubną, ale byli również tacy, którzy go krytykowali, twierdząc, że nie można łączyć śmierci z nowym etapem życia człowieka. Dla nich było to niezrozumiałe.

Niewątpliwie tego typu sesja fotograficzna była bardzo odważnym rozwiązaniem. ubrana w swoje stroje ślubne wymazana była sztuczną krwią. Tak samo jak ich przyjaciele. W ręku dzierżyli piły mechaniczne lub siekiery. Wszystko po to, aby zwiększyć efekt. I tak z brzydoty oraz strachu można wykonać oryginalną fotografię ślubną. Jednak takie rozwiązanie nadaje się najczęściej dla odważnych.

Powiązane artykuły

Warto przeczytać